Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nosaby IF

Följ

Nosaby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      Farstorps GoIF/Hörja IF/Röke IF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Hässleholms IF (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Österslövs IS (hemma) P-13


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF vit (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Nosaby IF blå (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      Nosaby - Vinslöv PF-15


      12:30
    • 12:00

      Lilla Gärdscupen - Omgång 8 PF-16


      16:00
    • 12:30

      Wä IF orange (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      IFK Berga (borta) A-Lag


      16:00
    • 15:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) U16


      17:00
    • 15:30

      Råå IF (borta) J-lag


      17:30
  • 2Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-18


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:45
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
  • 4Ons
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-17


      18:30
    • 18:45

      Åstorps FF (hemma) J-lag


      20:45
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning Gåfotboll


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning A-Lag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:35

      Träning J-lag


      18:50
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
  • 6Fre
    • 19:00

      FBK Balkan (borta) A-Lag


      21:00
    • 19:00

      Kristianstad FC (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Hörby FF (borta) U16


      21:00
  • 7Lör
    • 09:30

      Österslövs IS (borta) P-14


      11:30
    • 10:00

      Åhus Horna BK svart (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Gärds Köpinge IF (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Hörby FF vit (hemma) P-13


      13:30
    • 11:30

      Hörby FF svart (hemma) P-13


      13:30
    • 13:30

      Viby IF vit (hemma) P-12


      15:30
    • 14:00

      Finja IF (hemma) P-09


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Vinnö IF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Wä IF (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Vinslövs IF (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Ifö Bromölla IF svart (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Viby IF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hässleholms IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC svart (borta) P-12


      12:30
    • 10:30

      Träningsmatch P-13


      11:30
    • 11:00

      Hanaskogs IS (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      IFK Knislinge svart (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Lunds BK (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Glimåkra IF (borta) F-12/13


      19:00
  • 9Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-18


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 18:00

      Informationsmöte NIU Fotbollsinriktning U16


      19:30
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-17


      18:30
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning A-Lag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning A-Lag


      18:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Match Österslöv- Nosaby PF-15


      10:30
    • 10:00

      Wä IF 2 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Nosaby IF vit (hemma) P-14


      12:00
    • 11:30

      Hässleholms IF vit (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      Österslövs IS (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Nosaby IF blå (borta) P-10


      13:30
    • 11:45

      VMA IK (borta) F-12/13


      13:45
    • 13:00

      VMA IK (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      IFK Trelleborg FK (hemma) A-Lag


      16:00
    • 16:00

      Säsongsavslutning P-10


      18:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Degeberga - Nosaby PF-15


      10:30
    • 10:00

      Wä IF orange (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Hanaskogs IS (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Åsums BK (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Vinnö IF (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Wä - Nosaby PF-15


      11:00
    • 11:00

      Kristianstad FC (borta) U16


      13:00
    • 11:30

      Kristianstad FC orange (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Kiaby IF svart (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Nosaby-Wä IF P-10


      13:30
    • 12:00

      Vinslövs IF (borta) F-12/13


      14:00
    • 14:00

      Brösarps IF/Kiviks AIF/Sankt Olofs IF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      IFK Knislinge (borta) J-lag


      17:00
    • 17:00

      Fotbollsbankett U16


      20:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
    • 19:00

      Hässleholms IF (hemma) U16


      21:00
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-16


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning J-lag


      18:50
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Trelleborg cup P-11


      16:00
    • 09:00

      Trelleborg cup P-11


      16:00
    • 09:15

      Träning P-14


      10:30
    • 11:00

      Ekets GoIF (borta) U16


      13:00
  • 22Sön
    • 14:00

      IFK Malmö FK (borta) A-Lag


      16:00
    • 15:00

      Bjuvstorps FF (hemma) J-lag


      17:00
  • 23Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 19:15

      Träning P-09


      20:45
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning PF-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      U-ledarmöte 2012-2018 Nosaby IF


      20:00
  • 25Ons
    • 18:00

      IFK Simrishamn/IFK Simrishamn United (borta) U16


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      U-ledarmöte 2007-2011 Nosaby IF


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 27Fre
    • 18:00

      Trygghetsvandring U16


      22:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Lundaspelen 2023 P-11

    • 09:15

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Hässleholms IF P-09


      16:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Pågacupen P-12


      18:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
    • 19:15

      Träning P-09


      20:45
  • 31Tis