Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nosaby IF

Följ

Nosaby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:45

      Träning P-2010


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 16:15

      Träning inför Sösdala IF & Vejby IF P-2009


      17:30
    • 18:30

      Österslövs IS (hemma) P-2010


      20:30
    • 18:30

      Hässleholms IF grön (hemma) P-2014


      20:30
    • 18:30

      Match mot Broby J-lag


      20:30
    • 19:00

      Räppe GOIF (borta) A-Lag


      21:00
  • 4Lör
    • 10:00

      IFK Knislinge (hemma) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Sösdala IF (P16) (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Ifö Bromölla IF svart (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Viby IF grön (borta) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Degeberga GoIF (hemma) PF-2015


      12:00
    • 10:00

      Ifö Bromölla IF svart (borta) P-2013


      12:00
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF svart (borta) P-2011


      13:00
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF svart (borta) PF-2015


      13:00
    • 11:30

      Höörs IS vit (hemma) P-2013


      13:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      Åhus IF grön (borta) F-2012/13


      15:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Wä IF svart (borta) PF-2015


      11:30
    • 10:00

      Degeberga GoIF (borta) P-2014


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC randig (borta) P-2013


      12:30
    • 11:00

      Vejby IF orange (borta) P-2009


      13:00
    • 11:30

      Wä IF grön (hemma) P-2013


      13:30
    • 14:30

      Kristianstad FC svart (borta) P-2012


      16:30
    • 15:00

      IFK Simrishamn vit (hemma) P-2011


      17:00
    • 17:00

      Kristianstad FC (hemma) P-2010


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 09:30

      Träningscup mot HGH FC P-2010


      15:00
    • 10:00

      Träning P-2009


      12:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) U16


      16:00
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2017


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2014


      18:45
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
    • 18:45

      Träning F-2012/13


      20:00
  • 10Fre
    • 08:00

      Åhus cupen P-2014


      17:00
    • 19:00

      FBK Balkan (hemma) A-Lag


      21:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Åhuscupen 2024 P-2013

    • 08:00

      BIF CUPEN 2024 - Nosaby IF lag blå P-2011


      12:00
    • 10:00

      BIF CUPEN 2024 - Nosaby IF lag svart P-2011


      13:30
    • 10:10

      Åhuscupen - Nosaby IF:Svart Grupp 5 P-2013


      17:00
    • 10:30

      Träningspass lördag P-2012


      13:00
    • 10:40

      Åhuscupen - Nosaby IF:Blå Grupp 6 P-2013


      17:30
    • 10:45

      Åhuscupen Nosaby IF:Vit Grupp 7 P-2013


      17:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Stattena Cup 2024 P-2009


      17:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Åsums BK (borta) P-2010


      20:00
    • 18:30

      Ifö Bromölla IF vit (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Ifö Bromölla IF vit (hemma) P-2012


      20:30
  • 18Lör
    • 08:00

      Lilla Gärdscupen omgång 2 PF-2018


      16:00
    • 11:00

      IFK Hässleholm gul (borta) PF-2016


      13:00
    • 13:00

      Varbergs BoIS FC (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      Kävlinge Harrie FF (borta) P-2010


      15:00
    • 13:00

      Ifö Bromölla IF vit (borta) P-2013


      15:00
    • 14:00

      IFK Simrishamn (borta) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      LGC omgång 2, Lag 1 (Martina) PF-2018


      17:00
    • 14:00

      LGC omgång 2, Lag 2 (Simon, Rebecca) PF-2018


      17:00
    • 14:00

      LGC omgång 2, Lag 3 (Tobias & Lejla) PF-2018


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Glimåkra IF (hemma) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Broby IF blå (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      IFK Hässleholm röd (hemma) PF-2016


      12:00
    • 10:30

      Viby IF grön (borta) PF-2015


      12:30
    • 11:00

      Wä IF grön (borta) P-2014


      13:00
    • 11:30

      Wä IF grön (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Åsums BK vit (hemma) PF-2015


      13:30
    • 11:30

      Wä IF orange (hemma) P-2013


      13:30
    • 13:00

      Match mot Sölvesborg J-lag


      15:00
    • 13:30

      Vinslövs IF vit (hemma) PF-2015


      15:30
    • 14:00

      FC Hessleholm blå (borta) F-2012/13


      16:00
    • 14:00

      Löberöds IF vit (hemma) P-2013


      16:00
    • 15:00

      Lunds BK 2 (hemma) P-2009


      17:00
    • 16:00

      Vittsjö GIK (hemma) PF-2016


      18:00
    • 17:30

      Tollarps IF (hemma) PF-2016


      19:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P-2010


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2018


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2016


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2014


      18:45
    • 18:00

      Kristianstad FC orange (borta) P-2011


      20:00
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:00
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2015


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:45

      Träning P-2010


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Match mot Knislinge J-lag


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 19:00

      IFK Hässleholm (hemma) A-Lag


      21:00
  • 25Lör
    • 08:00

      LGC omgång 3, Lag 1 (Martina, Rebecca) PF-2018


      17:00
    • 08:00

      LGC omgång 3, Lag 2 (Simon) PF-2018


      17:00
    • 08:00

      LGC omgång 3, Lag 3 (Henke & Lejla) PF-2018


      17:00
    • 09:00

      Lilla Gärdscupen omgång 3 PF-2018


      15:00
    • 10:00

      IFK Hässleholm gul (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:30

      Borstahusens BK blå (borta) P-2009


      12:30
    • 10:30

      Kristianstad FC svart (borta) P-2014


      12:30
    • 11:30

      IFK Hässleholm (hemma) P-2011


      13:30
    • 11:30

      Wä IF svart (hemma) P-2013


      13:30
    • 12:15

      Vinnö IF (borta) P-2012


      14:15
    • 12:30

      IFK Knislinge vit (borta) P-2013


      14:30
    • 14:30

      Ifö Bromölla IF blå (borta) P-2013


      16:30
    • 15:00

      Kristianstad FC randig (hemma) P-2010


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Broby IF (borta) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Wä IF grön (hemma) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Bjärnums GoIF (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Wä IF svart (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Vanneberga IF (hemma) PF-2015


      12:00
    • 10:00

      Tollarps IF blå (borta) PF-2015


      12:00
    • 11:30

      Wä IF (hemma) P-2011


      13:30
    • 11:30

      Tollarps IF (hemma) P-2012


      13:30
    • 12:00

      Kristianstad FC svart (borta) P-2011


      14:00
    • 14:00

      Landskrona BoIS (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Torns IF (hemma) P-2010


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 18:30

      Åsums BK (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Tollarps IF (borta) P-2010


      20:30
    • 19:00

      IFK Karlshamn (borta) A-Lag


      21:00