Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nosaby IF

Följ

Nosaby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Lilla Gärdscupen omgång 4 PF-2018


      15:00
    • 10:00

      Åhus IF (hemma) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Viby IF vit (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Ifö Bromölla IF vit (borta) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Viby IF grön (borta) PF-2016


      12:00
    • 10:00

      Tyringe IF (borta) PF-2016


      12:00
    • 10:30

      Vinnö IF blå (borta) P-2014


      12:30
    • 11:00

      VMA IK (borta) PF-2015


      13:00
    • 11:00

      Österslöv - Nosaby PF-2015


      12:00
    • 11:30

      Hässleholms IF grön (borta) P-2011


      13:30
    • 11:30

      Hässleholms IF vit (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Åhus Horna BK vit (hemma) PF-2016


      13:30
    • 12:00

      IFK Värnamo (borta) U16


      14:00
    • 13:20

      LGC omgång 4, Lag 1 (Martina) PF-2018


      17:00
    • 13:20

      LGC omgång 4, Lag 2 (Henke, Lejla) PF-2018


      17:00
    • 13:30

      Hässleholms IF svart (hemma) PF-2015


      15:30
    • 13:40

      LGC omgång 4, Lag 3 (Tobias & Rebecca) PF-2018


      17:00
    • 16:00

      Träningsläger F-2012/13


      00:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-2012/13


      14:00
    • 10:00

      Vinnö IF vit (hemma) P-2014


      12:00
    • 11:30

      Viby IF grön (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Vinnö IF (hemma) PF-2015


      13:30
    • 11:30

      Åsums BK röd (hemma) P-2013


      13:30
    • 12:30

      Vanneberga IF (borta) F-2012/13


      14:30
    • 12:30

      Wä IF (borta) P-2010


      14:30
    • 12:30

      IFK Hässleholm gul (borta) P-2013


      14:30
    • 15:00

      Hittarps IK röd (hemma) P-2009


      17:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2018


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2016


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2014


      18:45
    • 18:00

      Teambuilding SISU P-2010


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
    • 19:00

      Finja IF (borta) P-2009


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 13:00

      Träning P-2009


      14:30
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) A-Lag


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Vinslövs IF (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC svart (borta) PF-2015


      12:30
    • 11:00

      Österslövs IS gul (borta) PF-2015


      13:00
    • 11:30

      Älmhults IF (hemma) P-2011


      13:30
    • 11:30

      VMA IK (hemma) P-2013


      13:30
    • 13:00

      BK Olympic (hemma) U16


      15:00
    • 16:00

      Näsby IF vit (borta) P-2012


      18:00
  • 9Sön
    • 10:00

      VMA IK (hemma) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-2012


      12:00
    • 10:00

      Viby IF vit (borta) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Hässleholms IF vit (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Åhus Horna BK svart (borta) P-2013


      12:00
    • 11:00

      Kiaby IF (borta) P-2011


      13:00
    • 11:00

      Åhus Horna BK vit (borta) PF-2015


      13:00
    • 11:30

      Åhus Horna BK svart (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Tollarps IF vit (hemma) P-2013


      13:30
    • 13:00

      Högaborgs BK (borta) P-2009


      15:00
    • 13:30

      Vinslövs IF (borta) F-2012/13


      15:30
    • 15:00

      Näsby IF (hemma) P-2011


      17:00
    • 17:00

      Match mot Wä J-lag


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:45
    • 17:15

      Träning J-lag


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2017


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2016


      18:45
    • 17:30

      Avslutning med brännboll P-2014


      18:45
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
    • 18:45

      Träning F-2012/13


      20:00
    • 19:00

      Mjällby AIF (hemma) P-2009


      21:00
  • 14Fre
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 16:15

      Träning P-2010


      17:30
    • 18:30

      Åhus Horna BK (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Önnestad BoIF gul (borta) P-2012


      20:30
    • 18:30

      Edenryds IF (borta) P-2010


      20:30
  • 15Lör
    • 10:00

      VMA IK (borta) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Åhus Horna BK röd (hemma) PF-2016


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC orange (borta) P-2014


      12:30
    • 10:30

      IFK Osby vit (borta) PF-2016


      12:30
    • 11:30

      Hästveda IF röd (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Åsums BK röd (hemma) PF-2015


      13:30
    • 12:00

      IFK Osby blå (borta) P-2011


      14:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:30
    • 13:30

      Vinslövs IF grön (hemma) PF-2015


      15:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Tyringe IF (borta) F-2012/13


      12:00
    • 10:00

      Wä IF orange (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Broby IF (borta) P-2013


      12:00
    • 10:00

      Viby IF (borta) P-2013


      12:00
    • 10:00

      Hässleholms IF vit (hemma) PF-2016


      12:00
    • 11:00

      Kristianstad FC (borta) P-2009


      13:00
    • 11:00

      IFK Knislinge blå (borta) PF-2016


      13:00
    • 11:30

      Åhus Horna BK röd (hemma) P-2012


      13:30
    • 11:30

      Hässleholms IF grön (hemma) PF-2015


      13:30
    • 11:30

      Hässleholms IF vit (hemma) P-2013


      13:30
    • 13:00

      Kristianstad FC (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      IFK Berga (borta) A-Lag


      16:00
    • 17:00

      Hässleholms IF (hemma) P-2010


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-2015


      18:30
    • 19:00

      Hässleholms IF (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Match mot Bjärnum J-lag


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Bio Katten Gustaf PF-2015


      12:30
    • 16:00

      Halmstads BK (borta) P-2009


      18:00
    • 19:00

      Högaborgs BK (hemma) A-Lag


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 08:00

      Bygga på Åhus Beach J-lag


      21:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2010


      18:45
    • 17:30

      Träning F-2012/13


      18:45
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
    • 18:45

      Träning P-2011


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2018


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:45
    • 17:30

      Träning P-2014


      18:45
    • 18:30

      Träning A-Lag


      20:00
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:45
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      cup P-2011

    • 08:00

      Ifö Cup P-2012


      00:00
    • 09:00

      Ifö-Geberit Cup P-2014


      00:00
    • 19:00

      Hässleholms IF (borta) A-Lag


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön